Input your search keywords and press Enter.

Şelale ve Gölleriyle Erikli Yaylası Kampı

5 Comments

 • Akın Gökhan Türkyılmaz dedi ki:

  Gayet keyifli, gerekli bütün bilgileri de içeren bir yazı. Bu yazı sayesinde 2015 Eylül ayında Yalova şehir ormaları içerisinde kamp yapıp harika 3 gün geçirdim. Teşekkür ederim…

 • Ozkan dedi ki:

  Merhaba
  Bilgiler çok guzel olmuş,teşekkür ederiz. Çadır ve kamp hayatına yeni başlayacağım. Hayvanlarla ilgili korkum yok ancak hirsız ve uğursuzlarla ilgili tavsiyeleriniz olurmu ?

  • Metin Oğurlu dedi ki:

   Merhaba Özkan, içeriği beğendiğine sevindim. Sahillere ve çok insan içi bölgelere çadır kurmadığın taktirde herhangi bir sorun yaşamazsı. Kimse birilerinin bir şeylerini çalmak için saatlerce yol yürüyüp bir yaylaya çıkmaz. İnsanlarla ilgili en büyük rahatsızlığın gürültücü ve kalabalık piknikçiler olacaktır. Kalabalık yerlerde çadırın içinde değerli eşyalarını bırakmamaya özen göstermelisin. Ben şimdiye kadar kamp ortamında insanlar tarafından herhangi bir kötülüğe maruz kalmadım, aksine aynı doğayı paylaştığın insanlarla ister istemez bir dayanışma içinde oluyorsun. Keyifli kamplar dilerim.

 • Recep Solakoğlu dedi ki:

  teşekkürler gerçekten güzel yazı olmuş. gebzeden yaya gidicem inşallah sıkıntı çekmem.

 • Oğuz dedi ki:

  Ağa dün buraya gitmek için yola çıktık, ismail in yeri midir nedir diye bir yer vardı, dükkanın önündeki toprağı eşip yukarı kaldırmış arabalar geçmesin diye muhtemelen orada yemek yesinler diye yapılmış bir hareket gidemedik daha önce de gitmediğim için tam arada mı değil mi bilmiyordum, küçük dipsiz göl’ün yanında kamp kurduk, oradan delmece yaylasını geçip soğuk dere diye bir yere gittik mangal falan yapıp geri geldik.

  Lakin burası içimde kaldı, acaba o tarif ettiğim yerden mi gidiliyor bu çifte şelalelere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir